Onze leeuwenfamilie.

masteroil GmbH is een dynamisch groeiend bedrijf. Wij bieden uitsluiten premiumoliën (motor, versnelling, hydraulisch) voor personenauto's en vrachtvoertuigen. De „olie van professionals“ wordt exclusief verkocht via onze partnergarages die weer kunnen profiteren van concrete voordelen, zoals onze vatenstelling of onze schone olietank.

masteroil biedt zijn klanten een zorgeloos all-inpakket van gedegen expertise tot aan de garantie van een deskundige afvoer van afgewerkte olie. Wat ons van anderen onderscheidt, is echter niet alleen de kwaliteit van onze producten en de trouw ten opzichte van onze partnergarages, maar ook speciale producten in ons assortiment: als enige bedrijf in onze branche biedt masteroil bijvoorbeeld een handige 0,5 liter flacon.

Bild von Summe

Phil Summe

Leitung Vertrieb

+49 170 6801614
phil.summe@masteroil.com

Bild von Jobs

Lars Jobs

Vertrieb Hamburg, Bremen

+49 160 92900990
lars.jobs@masteroil.com

Bild von Bühl

Jens Bühl

Vertrieb Berlin, Leipzig

+49 160 97962294
jens.buehl@masteroil.com

Bild von Franke

Felix Franke

Vertrieb Hannover, Bielefeld, Osnabrück

+49 151 74355067
felix.franke@masteroil.com

Bild von Steinhauer

Martin Steinhauer

Vertrieb Essen, Düsseldorf

+ 49 151 29700816
martin.steinhauer@masteroil.com

Bild von Schütz

Lukas Schütz

Vertrieb Frankfurt, Mannheim

+49 151 43170808
lukas.schuetz@masteroil.com

Bild von Podvorec

Goran Podvorec

Vertrieb Neckarsulm, Nürnberg

+ 160 95833568
goran.podvorec@masteroil.com

Bild von Krause

Fabian Krause

Vertriebsassistent im Innendienst

+49 231 44 42 47 61
fabian.krause@masteroil.com

Jetzt
Löwe werden.

Naar onze jobadvertenties